Сьогодні: 02 липня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти

Новини

2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011
08 грудня 2014, 15:25

У Запорізькому національному університеті створять власний бізнес-інкубатор

     Минулого тижня на економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу на тему «Бізнес-інкубатори – передумови розвитку малого та середнього бізнесу». Участь у заході взяли студенти всіх курсів, магістри, викладачі факультету, а також гості ЗНУ – генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко, академік Академії наук соціальних технологій та місцевого самоврядування Жанна Малахова та керівник Малої академії управління бізнесом Олена Старікова.

 
03 грудня 2014, 11:55

У Харкові створили препарат для допомоги пораненим на полі бою

     Вчені харківського Науково-технологічного комплексу «Інститут монокристалів» НАН України створили унікальний препарат для знеболення і знезараження ран в польових умовах.

 
01 грудня 2014, 11:31

Юний винахідник з Дніпропетровщини розробив проект ресурсозбереження

      За підсумками V Всеукраїнського науково-технічного конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» учень 11 класу Хіміко-екологічного ліцею Михайло Литовченко здобув перемогу у номінації «Екологія та ресурсозбереження». Також ще четверо школярів Дніпропетровщини стали призерами першості. Наукова виставка проходила з 18 по 20 листопада у Києві. За звання кращого змагалися близько сотні дослідників з усієї України.

 
29 листопада 2014, 15:05

Робот-розвідник вінницького студента переміг на інноваційному фестивалі

     Другокурсник Вінницького національного технічного університету Дмитро Кривий створив робота-розвідника, який став переможцем Всеукраїнського фестивалю інновацій "Sikorsky challenge".

    Про це кореспондентові Укрінформу повідомила керівник прес-центру Вінницького національного університету Ірина Зянько.

 

 

 
17 листопада 2014, 15:09

Українські вчені створили електронний язик

Вчені з Київського національного університету імені Тараса Шевченка (в Інституті нанотехнологій у французькому місті Ліон) представили концепцію штучного електронного язика. Результати своїх досліджень автори опублікували в журналі ACS Applied Materials & Interfaces.
     Винахідники створили датчик, який аналізує речовини і передає інформацію про них в комп'ютер. За словами його авторів, пристрій буде працювати аналогічно зв'язці смакових рецепторів і головного мозку людини. Датчик являє собою тришарову двовимірну структуру. Основа складається з кремнію, на який нанесений шар рідкої речовини, що й піддається аналізу. Закриває все зверху третій шар - скло.

 
02 листопада 2014, 11:37

На Харківщині будують новітній комплекс з управління відходами

Будівництво комплексу з управління побутовими відходами здійснюється в Богодухівському районі Харківської області.

Хід робіт напередодні перевірив під час робочої поїздки до Богодухівського району голова Харківської ОДА Ігор Балута. "На полігоні не буде птахів, які злітаються на запах, не буде і самого запаху. Тут будуть використовуватися унікальні технології, за якими працюють в Європі", - зазначив Балута на підході журналістів.

 
01 листопада 2014, 11:16

Успішно завершено тестування нової конструкції ракети

      Інженери національної лабораторії Лос-Анджелеса створили високоенергетичний двигун і паливо, які забезпечують рівень безпеки дуже високий.
      В високоенергетичних видах палива використання суміші, що застосовується в двигунах твердопаливних традиційних ракет, не рекомендоване, оскільки пальне і окислювач, що використовується в останніх для удосконалення горіння, цілком можуть в даному випадку містити вибухові і дуже чутливі речовини. При підвищенні температури, збільшенні ударного навантаження і пр. вони здатні здетонувати.

 

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017