Сьогодні: 02 липня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти

Новини

2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011
16 грудня 2013, 16:23

Нова методика зробить прорив у виробітку сонячного водню

Команда інженерів із Берлінського центру матеріалів і енергії імені Гельмгольца (HZB) і Делфтского технічного університету розробила простий пристрій, який здатний розділяти молекули води на водень і кисень, використовуючи при цьому тільки енергію Сонця. Застосовувана в пристрої технологія отримала назву штучного фотосинтезу, і вона дозволить зберігати енергію сонця у вигляді водню. Суть такого зберігання полягає в тому, що отриманий водень в потрібний момент можна буде використовувати або напряму, або в формі метану, або ж для генерації електроенергії в паливному елементі.

 
13 грудня 2013, 16:28

Енергоустановка Solar Wind Energy пропонує новий підхід до виробітку електроенергії з вітру та сонця

Компанія Clean Wind Global Energy запатентувала свою оригінальну енергоустановку, яка виробляє електроенергію з вітру та сонячного тепла. Установка під назвою Solar Wind Energy Tower відрізняється простим безпечним дизайном і можливістю роботи навіть у швидко мінливому кліматі.

 
11 грудня 2013, 16:38

SKWID – нова електростанція що використовує енергію вітру та приливів

Зараз вже існує безліч різних систем вироблення електроенергії з поновлюваних джерел, що використовують силу вітру, сонячну енергії, геотермальну енергію і т.п. . Однак електростанції використовують тільки один з поновлюваних джерел недостатньо ефективні, щоб забезпечити людство достатньою кількістю енергії. Щоб виправити це, японська проектна фірма MODEC (Mitsui Ocean Development & Engineering Co.) Розробила електростанцію, яка одночасно використовує енергію вітру і припливів.

 
05 грудня 2013, 15:21

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання та організаційно-правові засади міжнародного співробітництва у сфері високих технологій»

Програма конференції охоплює широке коло питань , присвячених актуальним проблемам стратегії та механізмів міжнародного науково -технічного співробітництва у сфері високих технологій , а також підвищення конкурентоспроможності національних економік .

Конференція проводиться дистанційно ( без згадки в назві збірки заочної форми проведення заходу ) . За результатами буде випущений збірник матеріалів міжнародної конференції з присвоєнням кодів ISBN , УДК , ББК. Крім того , матеріали публікацій розсилаються у провідні бібліотеки СНД.

 
05 грудня 2013, 14:30

Революційний космічний корабель Skylon отримав фінансування

Вже минув рівно рік з того часу, як компанія Reaction Engines провела успішні випробування найголовнішої частини свого революційного космічного корабля Skylon, - пристрою попереднього охолодження надходячого в двигун SABRE повітря. Але через відсутність фінансування спеціалісти компанії не могли приступити до будівництва інноваційного двигуна. Тепер же ця проблема вирішена – влада Великобританії погодилась виділити 91 мільйон доларів на створення цієї силової установки.

 
05 грудня 2013, 11:25

Американці представили мініатюрний ядерний реактор для польотів у космос

Фахівці Лос-Аламоської національної лабораторії (США) продемонстрували нову концепцію надійного ядерного реактора для космічних польотів і позаземних баз.

 
03 грудня 2013, 17:25

Аерографіт – новий матеріал, що притендує на звання найлегшого

Майже рік тому ми писали на сторінках нашого сайту про нікелеву мікрорешітку, яка стала найлегшою твердою речовиною, що коли-небудь була створеного людиною. Дане досягненння належало американським фізикам і інженерам. Але ось, менше року потому, німецькі вчені створили матеріал під назвою аерографіт, який посуває досягнення їх амереканських колег на друге місце.

 

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017