Сьогодні: 24 січня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти

Робот-розвідник вінницького студента переміг на інноваційному фестивалі

29 листопада 2014, 15:05

     Другокурсник Вінницького національного технічного університету Дмитро Кривий створив робота-розвідника, який став переможцем Всеукраїнського фестивалю інновацій "Sikorsky challenge".

     Про це кореспондентові Укрінформу повідомила керівник прес-центру Вінницького національного університету Ірина Зянько.

     "Студент нашого університету Дмитро Кривий став переможцем Всеукраїнського фестивалю інновацій "Sikorsky challenge" з роботом-розвідником, придатним для рятувальних робіт у важкодоступних місцях. Його також можна використовувати у військовій розвідці", повідомила Зянько.

     За її словами, розробка стане у пригоді військовим, позаяк робот може встановлюватись як на колісну, так і на гусеничну ходову частину. Відтак керований дистанційно компактний робот-розвідних легко долає складний мікрорельєф.

      Це не перший "військовий" винахід Дмитра Кривого. Він розробив ще й високоефективну пічку, яка працює на будь-якому паливі. Коефіцієнт корисної дії пічки сягає 85%. До того ж, вона бездимна, тож її використання запобігатиме демаскуванню бойових позицій

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0