Сьогодні: 02 липня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти

Всі новини

2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011
08 грудня 2014, 15:25 | Новини

У Запорізькому національному університеті створять власний бізнес-інкубатор

     Минулого тижня на економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу на тему «Бізнес-інкубатори – передумови розвитку малого та середнього бізнесу». Участь у заході взяли студенти всіх курсів, магістри, викладачі факультету, а також гості ЗНУ – генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко, академік Академії наук соціальних технологій та місцевого самоврядування Жанна Малахова та керівник Малої академії управління бізнесом Олена Старікова.

 
03 грудня 2014, 11:55 | Новини

У Харкові створили препарат для допомоги пораненим на полі бою

     Вчені харківського Науково-технологічного комплексу «Інститут монокристалів» НАН України створили унікальний препарат для знеболення і знезараження ран в польових умовах.

 
01 грудня 2014, 11:31 | Новини

Юний винахідник з Дніпропетровщини розробив проект ресурсозбереження

      За підсумками V Всеукраїнського науково-технічного конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» учень 11 класу Хіміко-екологічного ліцею Михайло Литовченко здобув перемогу у номінації «Екологія та ресурсозбереження». Також ще четверо школярів Дніпропетровщини стали призерами першості. Наукова виставка проходила з 18 по 20 листопада у Києві. За звання кращого змагалися близько сотні дослідників з усієї України.

 
01 грудня 2014 | Події

Засідання Клубу менторів

3 грудня 2014 у Будинку Вчених НАН України (адреса: вул. Володимирська, 45-а), в рамках роботи Клубу Молодих вчених та новаторів, о 18.30 (Біла Вітальня) відбудеться засідання Клубу менторів.

 
29 листопада 2014, 15:05 | Новини

Робот-розвідник вінницького студента переміг на інноваційному фестивалі

     Другокурсник Вінницького національного технічного університету Дмитро Кривий створив робота-розвідника, який став переможцем Всеукраїнського фестивалю інновацій "Sikorsky challenge".

    Про це кореспондентові Укрінформу повідомила керівник прес-центру Вінницького національного університету Ірина Зянько.

 

 

 
21 листопада 2014 | Події

Про круглий стіл «Вирощування і переробка сої: проблеми і перспективи розвитку»

    21 листопада 2014 року в актовій залі Інституту захисту рослин НААН відбувся круглий стіл «Вирощування і переробка сої: проблеми і перспективи розвитку».
    Засідання розпочав Президент НААН Гадзало Ярослав Михайлович.
У роботі круглого столу прийняли участь провідні вчені Академії: академіки Бащенко М.І., Іващенко О.О., Бабич А.О., Кравченко В.А.; член-кореспонденти Кулик М.Ф., герой України Найдьонова В.О.

 
20 листопада 2014 | Події

Засідання Cтратегічної групи програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера»

       З метою розробки проекту нової Стратегії Програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» на 2015-2025 рр. (Стратегія ЮНЕСКО МАБ) на 26-й сесії Міжнародної координаційної ради з Програми МАБ (МКР-МАБ) у червні 2014 р. було прийнято рішення щодо створення ЮНЕСКО-МАБ Стратегічної групи (Стратегічна група). До складу Стратегічної групи увійшли члени Бюро МКР-МАБ (представники національних комітетів МАБ Мексики, України, Гани, Казахстану та Єгипту), а також 6 експертів з країн-членів Організації.

       13-14 листопада 2014 р. в м. Париж (Франція) відбулося перше засідання Стратегічної групи. На засіданні розглядалися питання: огляд узагальненого першого варіанту проекту Стратегії, підготовленого Секретаріатом МАБ на основі його обговорення на 26-й сесії МКР-МАБ; підготовка проекту Стратегії МАБ та відповідного Плану дій; аналіз проекту та Плану дій з точки зору очікуваних цілей та одержаних результатів; підготовка поновленої та остаточної версії проекту Стратегії та проекту Плану дій не пізніше як за місяць до 27-ї сесії МКР-МАБ; підготовка звіту для МКР-МАБ з урахуванням обговорень Стратегічної групи, положень останнього проекту Стратегії МАБ, а також відповідних пунктів Плану дій.

 

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017