Сьогодні: 17 травня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти

Представники ФАС Росії взяли участь у 18-й міжнародній конференції Інституту Адама Сміта «Російський фармацевтичний форум»

07 червня 2012

У доповіді «Законодавчі аспекти діяльності фармацевтичного ринку» він розповів про ключові проблеми розвитку фармацевтичного ринку в Російській Федерації, роботі проведеної ФАС Росії з розвитку конкуренції на фармринку. Зокрема, він торкнувся питання вдосконалення реєстраційних процедур, взаємозамінності ліків і вносяться в даний час зміни в систему державних закупівель лікарських препаратів. Також він торкнувся питань удосконалення державного регулювання цін на ЖНВЛП і переходу до системи лікарського відшкодування, вдосконалення Закону про охорону здоров'я громадян, переходу виробників лікарських засобів на стандарти GMP.Окрему увагу в доповіді Тимофій Нижегородцев приділив проблемам ексклюзивних вертикальних угод.Заступник начальника Управління контролю соціальної сфери і торгівлі ФАС Росії Надія Ширяївський виступила з доповіддю «Удосконалення процедур реєстрації лікарських препаратів» в рамках сесії «Реєстрація препаратів - поточні питання і складності». У доповіді вона озвучила основні підсумки проведеної ФАС Росії в кінці 2011 року позапланової виїзної перевірки виконання Мінздоровсоцрозвитку Росії процедур, пов'язаних з державною реєстрацією лікарських препаратів. Окремо вона зупинилася на виявлених проблемах застосування Федерального закону від 12.04.2010 № 61-ФЗ «Про обіг лікарських засобів» і розроблених ФАС Росії пропозиціях щодо внесення до нього змін. В результаті відбулися в ході конференції дискусій згадані поправки планується уточнити і доповнити.В рамках форуму Тимофій Нижегородцев також взяв участь в засіданні першої міжнародної конференції «Охорона здоров'я та медичні вироби в Росії», на якому виступив з доповіддю в сесії «Державне регулювання: розвиток і вдосконалення чинної законодавчої бази в сфері обігу медичних виробів».

www.fas.gov.ua

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0