Сьогодні: 03 липня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Інтерферентний самокомпресуючий гвинт

Індентифікаційний номер: Пропозиції
Опубліковано: 02 грудня 2018 Кінцева дата: 10 січня 2023
Країна: Україна

Розробник пропонує: Інтерферентний самокомпресуючий гвинт. Суть корисної моделі: Гвинт виготовлений з ливарного сплаву на основі магнію для остеосинтезу, що містить цирконій, неодим, цинк, та срібло, при цьому стрижень гвинта є циліндром на дві третини довжини від головки, дистальна частина стрижня виконана у вигляді конуса з кутом нахилу різьби, а різьба має закруглені верхівки. Що забезпечує підвищення безпечності та спрощення введення гвинта до кісткового каналу, зменшення травмування тканин різьбою та забезпечення заміщення порожнини кістки, де знаходився гвинт, кістковою тканиною.


Ключові слова:

Ортопедія, фіксація зв’язки, біорезорбтивний гвинт.


Опис пропозиції

     При проведенні пластичних операцій зазвичай використовують способи, які полягають у фіксації імплантованих зв'язок в кістковому каналі. Для компресії зв'язки в каналі застосовують інтерферентні гвинти. Вони бувають різних форм та виготовляються із різних матеріалів, наприклад, титану, сталі, тощо. Спільним недоліком таких гвинтів є те, що вони залишаються стороннім тілом в кістковій структурі.

     В основу корисної моделі поставлено задачу удосконалення гвинта шляхом використання іншого біодеградуючого матеріалу для його виготовлення та зміни форми елементів гвинта, що забезпечить підвищення ефективності лікування, а саме, підвищить безпечність та спростить введення гвинта до кісткового каналу, зменшить травмування тканин різьбою та забезпечить заміщення порожнини кістки, де знаходився гвинт, кістковою тканиною.

Тип технології

Конструкція
Матеріал

Сфера застосування

Корисна модель стосується медицини, а саме, ортопедії і травматології та медичної техніки, і може бути використаною у лікуванні пошкоджень сумково-зв'язкових структур великих суглобів.

Технічні та економічні переваги

Ливарний сплав, з якого виготовлено гвинт, має значні переваги у порівнянні з відомими. При проведенні пластики звязок із застосуванням гвинтів із зазначеного сплаву магнію проліферативна активність клітин не порушується. Механічна тривкість гвинта відповідає механічній міцності кістки. Присутність Mg у сплаві, з якого виготовлено гвинт, покращує адгезію імплантату з остеоцитом та не затримує розвиток клітини. Сплав спричинює локальну антибактеріальну дію в області імплантату, забезпечує зменшення ризику розвитку запальних ускладнень та підвищення його міцності, пластичності. Мікродобавки подрібнюють структуру, зменшуючи розчинність сплаву, тобто можна регулювати його розчинність і одержувати необхідні строки його розчинення в організмі.

Iнноваційні аспекти

Відбувається повне розсмоктування гвинта, кістковий канал заміщується кістковою тканиною.

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності: Заявка на патент

Умови співпраці:

Тип організації:

Діючі клініки ортопедії

Регіони: Країни СНД
Східна Європа
Центральна Європа
Тип співпраці:

Комерційна угода з технічним сприянням, розробка і виготовлення на замовлення, виробнича угода ( субпідряд & спільний підряд)

Умови і обмеження:

Використання під час оперативного лікування

Підтримка, що надається при передачі технічного проєкту:

Технічне сприяння


Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017