Today: 01 March 2021 RU UA EN
About Contacts
Become a member of Ukrainian integrated system of technology transfer Publish technological profile
Technologies

Pressure sensor generator type

Індентифікаційний номер: П36 Offers
Опубліковано: 14 September 2012 Кінцева дата: 06 June 2023
Країна: Україна

Датчик генераторного тиску з чутливим елементом на поверхневих акустичних хвилях (ПАХ) призначений для виміру тиску повітря, газів і рідин у технологічних середовищах АЕС і нафтохімічної промисловості, у транспортних системах і магістралях, пневмосистемах технологічного обладнання, в робототехніці, автомобілебудуванні та ін виробах машинобудування.


Ключові слова:

датчик тиску, акустоелектроніка, поверхневі акустичні хвилі, автоматика.


Опис пропозиції

Запропонований датчик тиску генераторного типу володіє якісно новими параметрами, задовольняючими високим вимогам сучасного машинобудування і сполучається з високоефективним інформаційними системами інтелектуального рівня.
Датчик генераторного типу побудований на новому фізичному принципі - акустоелектроніка поверхневих акустичних хвиль, має частотний вид вихідного сигналу.
Для виготовлення датчика розроблена технологія, яка базується на планарной групової технології мікроелектроніки інтегральних схем, яка забезпечує високі повторюваність характеристик датчика і економічні показники.
Технічне рішення має ряд переваг перед аналогами. Зокрема, використання в якості чутливого елемента акустоелектронні пристрої дозволило не тільки підвищити метрологічні параметри (точність вимірювання кута, тимчасова і температурна стабільність характеристик), а й за рахунок частотного виду вихідного сигналу суттєво спростити спряження його з мікропроцесором (ЕОМ). Крім того, датчик відповідає вимогам радіаційної стійкості і вибухобезпеки.

Тип технології

Конструкція

Сфера застосування

Датчик призначений для вимірювання тиску повітря, газів і рідин у технологічних середовищах АЕС і нафтохімічної промисловості, у транспортних системах і магістралях, пневмосистемах технологічного обладнання, в робототехніці, автомобілебудуванні та ін виробах машинобудування.

Технічні та економічні переваги

Економічні переваги датчика базуються на використанні для його виготовлення групових методів мікроелектроніки, відсутності дорогоцінних матеріалів, низькою трудомісткістю. Вартість датчика значно менше вартості аналогів. Техніко-економічні показники дозволяють застосовувати датчик для широкого спектру автоматизованого обладнання та вимірювальної апаратури

Поточна стадія: Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності:

Умови співпраці:

Тип організації:

Автори готові провести пілотні, дослідно-промислові та промислові випробування, а також промислове впровадження пропонованої розробки. Можлива спільна подальша розробка та адаптація до вимог замовника

Регіони: Азія
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ES Ukrtechinform 2017