Сьогодні: 24 вересня 2021 RU UA EN
Про мережу Контакти

Відкрито IV Міжнародний медичний форум "Інновації в медицині - здоров'я нації"

17 квітня 2013

     16 квітня відбулась офіційна церемонія відкриття IV Міжнародного медичного форуму "Інновації в медицині - здоров'я нації", який з роками набув статусу масштабного комплексного заходу інноваційного спрямування галузі охорони здоров'я України, що об'єднав потужну науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції, створивши інформаційну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.
     На відкритті Форуму, який зібрав більше 14 тисяч спеціалістів із 18 країн світу, були присутні Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Качур, академік, член президії Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк, головний вчений секретар Національної академії наук України Володимир Мачулін, заступник Голови державної служби України з лікарських засобів Інна Демченко, ректор Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Юрій Вороненко, представники медичних асоціацій, громадських об'єднань, соціальних фондів та інші.
     "Питання охорони здоров'я людей, підвищення ефективності заходів щодо збереження здоров'я нації мають загальнодержавне значення. На сьогодні ця проблема виступає в якості пріоритетної у стратегії соціально-економічного розвитку України, - сказав Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Качур. - Завдяки Міжнародному медичному форуму "Інновації в медицині - здоров'я нації" співпраця органів державної влади з професійними організаціями науковців, лікарів, об'єднаннями господарюючих суб'єктів має значний потенціал для досягнення цілей ефективного нагляду, забезпечення конкуренції і в остаточному підсумку переходу вітчизняної охорони здоров'я на новий якісний рівень. Орієнтуючись на європейські тенденції та національну стратегію, Міжнародний медичний конгрес, котрий проходить у рамках Форуму, спрямований на розвиток системи державних гарантій медичної допомоги та сучасні підходи до організації охорони здоров'я, підвищення суспільного престижу медичної професії та просування цінностей здорового способу життя".
     У свою чергу, головний вчений секретар Національної академії наук України Володимир Мачулін, підкреслив, що Форум об'єднує усі зацікавлені сторони для подальшого співробітництва і нових розробок у галузі медицини, таким чином надаючи унікальну можливість для впровадження наукових розробок у медичну практику.
     Ректор Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Юрій Вороненко наголосив, що такі заходи, як Форум, працюють на імідж компаній та сприяють просуванню вітчизняної медичної продукції за рубежі нашої країни.

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017