Сьогодні: 02 липня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти

Другий Українсько-Шведський Симпозіум «Трансляційна онкологія: старі та нові парадигми».

30 травня 2013

    20-21 травня 2013 р. в Інституті експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України пройшов Другий Українсько-Шведський Симпозіум «Трансляційна онкологія: старі та нові парадигми».
Захід був присвячений 95-річному ювілею Національної академії наук України.
     У роботі Симпозіуму взяли участь більше 100 делегатів, серед яких були присутні представники провідних наукових та клінічних установ онкологічного профілю України, Швеції, Білорусі.
     Основними науковими напрямами роботи Симпозіуму були:
- імунологія злоякісного росту та вихід пухлини з-під імунного нагляду;
- сучасні концепції в області епідеміології та профілактики онкологічних
захворювань;
- генетика, епігенетика та пухлинна прогресія;
- сучасні підходи в діагностиці та терапії;
- трансляційні дослідження: досвід, проблеми, етика.
     Наукова програма заходу включала лекції відомих українських і шведських фахівців. Учасники Симпозіуму мали можливість представити і обговорити останні результати фундаментальних і прикладних досліджень в онкології. Особлива увага у доповідях була приділена необхідності проведення трансляційних досліджень для впровадження в клінічну практику сучасних наукових розробок в галузі експериментальної онкології. Учасники конференції підкреслили надзвичайну важливість міжнародної наукової співпраці між ученими-онкологами України та ученими з країн Європейського союзу і СНД.
    У ході заходу молоді дослідники і студенти мали можливість відвідати навчальні майстер-класи з сучасних методів молекулярно-біологічних досліджень.
    На Симпозіумі була представлена виставка малюнків онкохворих дітей, під час якої пройшла благодійна акція зі збору коштів для відділення дитячої онкології Національного інституту раку.
    Організаторами Симпозіуму виступили Інститут експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України, Каролінський Інститут (Швеція), Шведський Інститут (Швеція), Рада молодих вчених Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, Благодійний фонд «Єдність проти раку».

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017