Сьогодні: 13 червня 2021 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Лазерний диференційно-фазовий скануючий мікроскоп-профілометр.

Індентифікаційний номер: П24 Пропозиції
Опубліковано: 12 вересня 2018 Кінцева дата: 10 січня 2023
Країна: Україна

Лазерний диференційно-фазовий скануючий мікроскоп-профілометр ЛДФСМП призначений для дослідження об'єктів з наногеометричною шорсткістю поверхонь, непрозорих об'єктів в конфігурації «на віддзеркалення» і оптично прозорих об'єктів в конфігурації «на просвіт» різних нанотехнологічних галузей нанометрологіі, прецизійного машинобудування, мікроелектроніки, медицини, мікробіології, нанотрібологіі, фізики, хімії та ін


Ключові слова:

Мікроскоп, профілограф, профілометр, безконтактний, сканування, диференційно-фазовий метод


Опис пропозиції

Дослідний зразок диференціально-фазового лазерного скануючого мікроскопа-профілометра ЛДФСМП є передовим виробом в області нанометрії, який має такі основні конкурентні переваги:
• Висока чутливість по висоті профілю: до 1 нанометра.
• Висока швидкодія: висока швидкість лінійного сканування в ЛДФСМП за рахунок двухкоординатнихі акустооптичних дефлекторів-розщеплювачів - близько 50мм / с при скануванні з кроком 1 мкм.
• Велике поле зору з високою роздільною здатністю в площині сканування.
• Отримання зображень: у ЛДФСМП отримання зображення об'єкта відбувається шляхом растрового сканування з використанням швидкодіючого двохкоординатного акустооптичного дефлектора. Кількість точок в одному кадрі може досягати 512х512.
• Висока віброзахищеність.
• Робота в різних режимах: отримання зображень об'єкта в режимі як амплітудних так і диференціально-фазових вимірювань. Також є можливість отримання фотолюмінісцентних зображень за наявності відповідного оснащення. Прилад здатний працювати як в режимі "на відбиття", так і в режимі "на просвіт

Тип технології

Конструкція

Сфера застосування

Машинобудування; медицина; метрологія та стандартизація; підшипникова промисловість. Прилад може бути використаний для дослідження шорсткості поверхонь непрозорих об'єктів в 3D-конфігурації «на віддзеркалення» і оптично прозорих об'єктів в конфігурації «на просвіт», а також на об'єктах нанотехнологічних галузей: нанометрологіі, прецизійного машинобудування, мікроелектроніки, медицини, мікробіології, нанотрібологіі, фізики , хімії та ін.

Iнноваційні аспекти

Інноваційні аспекти та переваги:

Прилад не має аналогів в сфері реалізації акустооптичної методу сканування і диференційно-фазового методу визначення 3 D рельєфу.
  Етап розробки: проведені лабораторні випробування, виготовлений дослідний зразок.
Розробники мають ексклюзивне право (exclusive rights) на розробку, володіють секретами виробництва (know-how)

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності: Know-how

Умови співпраці:

Тип організації:

Автори зацікавлені в ліцензійній угоді, технічнії кооперації, випробуванні для нових застосувань. Можлива адаптація до вимог замовника.

Регіони: Азія
Країни СНД
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017