Сьогодні: 03 липня 2022 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Біорезорбтивний анкерний гвинт

Індентифікаційний номер: Пропозиції
Опубліковано: 02 грудня 2018 Кінцева дата: 02 січня 2023
Країна: Україна

Розробник пропонує біорезорбтивний анкерний гвинт. Гвинт виготовлений з ливарного сплаву на основі магнію для остеосинтезу, що містить цирконій, неодим, цинк, та срібло. Використання пропонованого біорезорбтивного анкерного гвинта дозволяє уникнути повторних оперативних втручань, забезпечує додатковий позитивний вплив матеріалу, з якого він виготовлений, на тканини, що оточують гвинт. Запропонована форма гвинта дозволяє спростити його введення та уникнути пошкодження лігатури.


Ключові слова:

Медицина, травматологія, остеосинтез, анкерний гвинт.


Опис пропозиції

     Корисна модель стосується медицини, а саме, ортопедії і травматології та медичної техніки, і може бути використаною у лікуванні пошкоджень сумково-зв'язкового апарату великих суглобів (коліно, кульшовий суглоб, плече, гомілковостопний суглоб), таких, як розриви зв'язок, відрив їх від кістки тощо. Такі ураження є поширеними в травматології, і для їх лікування розроблено достатньо велику кількість способів та пристроїв. Однак вони мають певні недоліки. При відновних операціях з проведенням остеосинтезу зазвичай використовують гвинти, які виготовлені з титану або нержавіючої сталі. Спільним недоліком таких гвинтів є те, що після операції, коли вони залишаються в кістковій структурі, вони можуть давати резорбцію оточуючої кісткової тканини, що послаблює жорсткість зв’язкових структур і робить результати лікування недостатньо ефективними. Але головним недоліком залишається те, що таке лікування потребує повторного хірургічного втручання для видалення гвинтів.

     В основу корисної моделі поставлено задачу удосконалення біорезорбтивного анкерного гвинта шляхом використання іншого біорезорбтивного матеріалу для його виготовлення та зміни форми елементів гвинта, що забезпечить підвищення ефективності лікування, а саме, забезпечить заміщення порожнини кістки, де знаходився гвинт, кістковою тканиною, спростить встановлення гвинта, зменшить вірогідність травматизації лігатури.

Тип технології

Конструкція
Матеріал

Сфера застосування

Медицина, травматологія та ортопедія, оперативне лікування, остеосинтез, рефіксація зв'язок

Технічні та економічні переваги

Уникнення повторних оперативних втручань

Iнноваційні аспекти

Використання пропонованого біорезорбтивного анкерного гвинта дозволяє уникнути повторних оперативних втручань, забезпечує додатковий позитивний вплив матеріалу, з якого він виготовлений, на тканини, що оточують гвинт. Запропонована форма гвинта дозволяє спростити його введення та уникнути пошкодження лігатури

Де була представлена технологія

-

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності: Заявка на патент

Умови співпраці:

Тип організації:

Діючі клініки ортопедії

Регіони: Країни СНД
Східна Європа
Центральна Європа
Тип співпраці:

Комерційна угода з технічним сприянням, розробка і виготовлення на замовлення, виробнича угода ( субпідряд & спільний підряд)

Умови і обмеження:

Використання під час оперативного лікування

Підтримка, що надається при передачі технічного проєкту:

Технічне сприяння


Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017