Сьогодні: 18 червня 2021 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Автоматична система моніторингу рівня води у відкритих водоймах.

Індентифікаційний номер: П41 Пропозиції
Опубліковано: 14 вересня 2012 Кінцева дата: 06 травня 2023
Країна: Україна

Автоматизована система гідромоніторінгу забезпечує безконтактне вимірювання рівня води у відкритих водоймах з високою точністю, передачу виміряної інформації по системі стільникового зв'язку та автоматизацію управління режимом роботи. SMS-повідомлення про зміни рівня води надходять у центр збору і обробки інформації, що дозволяє проводити постійний оперативний моніторинг рівня води. Система дозволяє, зокрема, проводити раннє протипаводкове оповіщення і попереджати катастрофічні наслідки паводків.


Ключові слова:

оптоелектроніка, автоматична система моніторингу рівня води, GSM-зв'язок.


Опис пропозиції

Розроблено структуру та алгоритм роботи системи, що відповідають переліку завдань спостереження. Система працює в автоматичному режимі і передає результати вимірювань за допомогою GSM-зв'язку в інформаційний центр, що розширює можливості оперативного моніторингу шляхом збільшення обсягу отриманої інформації в будь-який момент часу.
До складу системи входять блоки:
1. Автономного лазерного телекерованого рівнеміра з високими метрологічними та експлуатаційними характеристиками для вимірювання рівня води в свердловинах гідрологічних постів спостереження. Рівнемір створений на базі патенту України № 21631. "Фазовий оптико-електронний далекомір".
2. GSM телеметричного обладнання "Рівень", який управляє режимом роботи рівнеміра, здійснює запис і пересилку виміряної інформації по каналах стільникового зв'язку за допомогою SMS-повідомлень в центр збору і обробки даних.

Тип технології

Конструкція
Програмне забезпечення

Сфера застосування

установи аграрного промислового комплексу, надзвичайних ситуацій і гідрометеостанції.

Iнноваційні аспекти

Перевагою системи є робота в автоматичному режимі і передача результатів виміру на десятки кілометрів. Для зв'язку між ділянками системи і центром збору та обробки інформації використовується стільникова мережа стандарту GSM, яка має низьку вартість послуги і зручний сервіс доставки. Для взаємообміну даними обрана SMS-технологія, як найбільш надійна і наочна.

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності: Know-how

Умови співпраці:

Тип організації:

Автори зацікавлені в промисловому випробуванні та впровадженні даної технології, готові провести пілотні, дослідно-промислові та промислові випробування, а також промислове впровадження запропонованої технології. Є розрахунки вартості і часу проведення випробувань і впровадження технологій.

Регіони: Азія
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017