Today: 24 January 2022 RU UA EN
About Contacts

In Bashkortostan has passed an investment forum "The Trans-Ural-2012"

12 June 2012

В Сібаї 8-9 червня проходив інвестиційний міжрегіональний форум "Зауралля-2012". У ньому брали участь представники органів влади та великих бізнес-структур чотирнадцяти регіонів країни. Ключові теми - вирішення проблем зайнятості населення, залучення інвесторів і створення високопродуктивних робочих місць.

Перед початком пленарного засідання учасники обговорили перспективи реалізації пріоритетних інвестиційних проектів, що увійшли в комплексну програму економічного розвитку Зауралля. Як повідомили "РГ" в прес-службі президента РБ, на форумі укладено 11 інвестиційних угод на суму в сім мільярдів рублів., Серед них - будівництво молокопереробного заводу і підприємства з виробництва соняшникової олії на базі Сібайського елеватора.Якщо всі ці угоди будуть виконані в повному обсязі, то в субрегіоні з'являться 1300 нових робочих місць. З початку дії програми з Зауралля, тобто з 2010 року, створено 2,5 тисячі робочих місць. Планується збільшити це число до 5500.

У рамках форуму проходила виставка інвестиційних проектів. Сьогодні також відбудеться засідання Громадської ради з поліпшення інвестиційного клімату при президенті РБ та інвестиційний пікнік. Крім того, заплановані круглі столи та семінари, присвячені, зокрема, обговоренню перспектив розвитку промисловості, АПК субрегіону.

www.rg.ru

Copyright (c) ES Ukrtechinform 2017


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0