Today: 13 June 2021 RU UA EN
About Contacts
Become a member of Ukrainian integrated system of technology transfer Publish technological profile
Technologies

A device for detecting obstacles blind

Індентифікаційний номер: П43 Offers
Опубліковано: 14 September 2012 Кінцева дата: 06 May 2023
Країна: Україна

Пропонується пристрій, вмонтований в тростину незрячих, який виявляє небезпечні ділянки на шляху людини, такі як провали, виступи, калюжі на відстані до 1,5 м і передає інформацію користувачеві звуковою сигналізацією різної тональності. Пристрій підвищує ймовірність раннього виявлення перешкод людьми з вадами зору і забезпечує можливість визначення кількісної оцінки і характеру перешкоди, таких як глибина калюжі, висота порога, глибина провалу. Багатофункціональність тростини підвищує безпеку користувача.


Ключові слова:

оптоелектроніка, тростина для незрячих


Опис пропозиції

Пристрій вмонтований в тростину незрячих виявляє небезпечні ділянки на шляху людини, такі як провали, виступи, калюжі на відстані до 1,5 м і передає інформацію користувачеві звуковою сигналізацією різної тональності. Пристрій підвищує ймовірність раннього виявлення перешкод людьми з вадами зору і забезпечує можливість визначення кількісної оцінки і характеру перешкоди, таких як глибина калюжі, висота порога, глибина провалу. Багатофункціональність тростини підвищує безпеку користувача.
Пристрій монтується в тростину для виявлення перешкод незрячими людьми. Воно з високою точністю виявляє перешкоди, розрізняє три типи небезпечних ділянок дороги і передає випереджаючу інформацію звуковими сигналами відповідної частоти. Пристрій відноситься до технічних засобів, які полегшують ходьбу і просторове орієнтування сліпих. Тростина призначена для підвищення безпеки сліпих і погано бачать людей при їх самостійному пересуванні в незнайомій або змінній обстановці.

Тип технології

Конструкція

Сфера застосування

Пристрій належить до нового покоління приладів медико-біологічного призначення, здатних частково компенсувати вади зору. Технічні параметри та експлуатаційні характеристики роблять його конкурентоспроможним на світовому ринку пристроїв аналогічного призначення

Iнноваційні аспекти

У розробці використані технічні рішення, які захищені патентами України. Проведено випробування тростини в організації товариства сліпих, які підтвердили високі експлуатаційні та ергономічні властивості і переваги перед аналогами. Пристрій є конкурентоспроможним на світовому ринку.

Практичний досвід застосування

Проведено успішні випробування дослідного зразка в Одеській обласній благодійній організації реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями "Енджелайз

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності:

Умови співпраці:

Тип організації:

Ліцензійна угода

Регіони: Азія
Африка
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ES Ukrtechinform 2017