Сьогодні: 24 листопада 2024 RU UA EN
Про мережу Контакти

К.Грищенко: IT - одна з найважливіших галузей економіки, в якій Україна може гідно конкурувати у світі

27 вересня 2013, 10:54

27 вересня Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко провів зустріч з представниками провідних компаній у сфері інформаційних технологій.

У зустрічі взяли участь представники таких компаній, як Singularity University Labs, EMC, Intel, Cisco, Hewlett-Packard, Bosch, Apple, Infopulse Ukraine, Bionic Hills та інші.

На початку зустрічі К.Грищенко запевнив учасників зібрання в тому, що в Україні приділяється значна увага питанням розвитку інформаційних технологій та розвитку технологічного підприємництва.

«Важливими пріоритетами для модернізації національної економіки є розбудова в Україні інноваційної інфраструктури IT-індустрії, включаючи освітню складову, а також встановлення потужних податкових преференцій для високотехнологічних компаній та їх фахівців», - підкреслив Віце-прем’єр.

К.Грищенко висловив переконання в необхідності підвищення якості освіти в сфері ІТ та гармонізації освітнього процесу з потребами ІТ-бізнесу.

«Кількість спеціалістів у сфері інформаційних технологій в Україні на початок 2013 року становила близько 250 тис. осіб, з них 45 тис. – сертифіковані висококласні спеціалісти, які створюють конкурентоспроможну експортоорієнтовану продукцію. Ми маємо створити такі можливості для розвитку ІТ-галузі, щоб наші фахівці залишалися працювати в Україні», - зазначив К.Грищенко.

Віце-прем’єр-міністр України закликав провідні IT-компанії активно розвивати навчальні програми в рамках співпраці з українськими університетами.

«Щороку з українських вищих навчальних закладів випускається близько 16 тисяч ІТ-фахівців. Зважаючи на потребу в українських професіоналах на місцевому та глобальному рівнях, Уряд збільшуватиме державне замовлення на їх підготовку. Але особливо важливими для Уряду є ініціативи приватного бізнесу, спрямовані на реалізацію державних пріоритетів інноваційного розвитку», - наголосив К.Грищенко.

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017