Сьогодні: 16 липня 2019 RU UA EN
Free hacker tools
Про мережу Контакти

Міжнародний екологічний форум "Довкілля для України"

19 березня 2012

      З 24 по 26 квітня 2012 року буде проведений Міжнародний екологічний форум "Довкілля для України", який проходитиме в місті Києві у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект,15). Питання, що будуть обговорюватися на форумі, належать до пріорітетних напрямів інноваційної діяльності в Україні. Зокрема, впроваждення енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії,застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього середовища.

     Організаторами Форуму є Міністерство екології  та природних ресурсів України, Всеукраїнська екологічна ліга, Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів (генеральний розпорядник). 

       Метою Форуму є інтеграція стратегії "зеленої"  економіки в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України задля забезпечення збалансованого (сталого) розвитку держави, співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій,науки та бізнесу при вирішенню екологічних проблем,впровадження "чистих", ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем, гарантування екологічної безпеки, захисту здоровья та життя населення, а також міжнародного співробітництва і розроблення рекомендацій щодо комплексного розв'язання екологічних проблем.

      Однією з важливих складових Форуму є V Міжнародна виставка "Довкілля 2012", основними розділами якої планується: екологічна політика та менеджмент; екологічні технології та моніторинг; управління відходами, їх утилізація та переробка; охорона атмосферного повітря; альтернативна енергетика та біопаливо; органічне землеробство та лісокористування; водні ресурси; здоров'я,рекреація, туризм; екологічна освіта та наука; ядерна та радіаційна безпека; військова екологія. 

      Докладнішу інформацію про заходи Форуму розміщено на сайтах Міністерства екології та природних ресурсів України (www.menr.gov.ua) та Всеукраїнської екологічної ліги (www.ecoleague.net).

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017

porn freehdpornz.com adult pics