Сьогодні: 18 червня 2019 RU UA EN
Free hacker tools
Про мережу Контакти

Чому в ангелів два крила

03 червня 2012, 21:32

У Москві вперше в Росії відбулося одне з найбільш масштабних міжнародних подій ринку венчурних інвестицій ранній стадії - XII щорічний конгрес Європейської асоціації бізнес-ангелів і вручення VII щорічної премії.

Нижній Новгород зумів показати себе - асоціація бізнес-ангелів «Стартові інвестиції» стала номінантом у категорії «Прорив року в послугах для бізнес-ангелів» і отримала спеціальний приз «За сміливість і інноваційність». Це єдина російська асоціація бізнес-ангелів, яка визнана на європейському рівні. До речі, шість років тому, коли «Стартові інвестиції» тільки реєстрували, слово «бізнес-ангел» було абсолютно невідомо, і бізнесменів направили в комітет з теології, тому що вирішили: якщо «бізнес-ангели» - значить, якась секта.

Чим бізнес-ангели відрізняються від інших приватних інвесторів? Тим, що вони усвідомлені серійні інвестори. Є навіть такий вислів: «Одне крило бізнес-ангела - це інвестування, друге - подвижницька діяльність, яка спрямована на «вирощування» тих, хто створює інноваційну систему».

В рамках Першої російської тижня бізнес-ангелів у Нижньому Новгороді пройшов дводенний міжнародний симпозіум з проблем розвитку малого інноваційного підприємництва і ринку венчурних інвестицій ранніх стадій.

Сергій Беленков, заступник начальника управління міністерства підтримки і розвитку малого підприємництва, споживчого ринку і послуг Нижегородської області:

- В регіоні діє цільова програма розвитку інноваційного підприємництва до 2015 року. В її рамках розроблені заходи фінансової підтримки.

Гранти (на конкурсній основі) для стартапу. Підприємець, який здійснює свою діяльність менше року, може претендувати на отримання гранту у розмірі 500 тисяч рублів. В цьому році ми плануємо витратити на гранти близько півмільярда рублів.

Компенсація витрат на розробку і випуск продукції чинним інноваційним підприємствам. Розмір підтримки - до 5 мільйонів рублів на кожне підприємство. В цьому році буде витрачено 150 мільйонів. Прийом заявок почався з кінця квітня.

Субсидія для інноваційних компаній, що беруть участь в выставочно-ярмаркової діяльності - до 100 тисяч рублів, але не більше 60% коштів, які підприємець витратив для участі у виставці.

Субсидування витрат за договорами лізингу. Компенсується 100% першого внеску, але не більше 2 мільйонів рублів на одне інноваційне підприємство. При купівлі в лізинг автотранспорту - до 500 тисяч рублів.

Субсидування витрат по підвищенню кваліфікації (не більше 100 годин). Субсидується до 80% витрат, але не більше 20 тисяч на кожного співробітника.

Є також послуги по допомогу в отриманні кредиту в комерційних банках і за поданням мікрофінансових послуг. Телефон відділу, який займається наданням фінансової підтримки: 433-27-76.

Елеонора Школяр, консультант компанії трансферу технологій Ариельского університетського центру, Ізраїль:

- Єдиний ресурс Ізраїлю, який є в достатній кількості - це мізки. Тому в кінці 80-х років було вирішено виділити дуже велике фінансування структурі, яка називається Офіс головного вченого Ізраїлю. Завдяки цьому вдалося запустити програму підтримки інновацій не тільки «нульових» проектів, але й тих, які вже знаходяться в розробці діючих компаній. Офіс головного вченого має бюджет, який допомагає розвивати нові проекти.

Державна політика передбачає пільгові податкові умови для інноваційних компаній. У нас є бізнес інкубатор, успішність якого за 19 років становить 47%, це дуже рідкісний випадок. Взагалі, в Ізраїлі 24 бізнес інкубатора і подальшого збільшення цієї кількості не планується.

Олена Рогова, професор, зав.кафедри фінансових ринків і фінансового менеджменту НДУ ВШЕ-Санкт-Петербург:

- Дуже правильно, що в Ізраїлі обмежили кількість бізнес-інкубаторів. А у нас інколи неконтрольоване зростання призводить до непередбачуваних наслідків: бізнес-інкубаторів багато, але при цьому у підприємця все одно виникає проблема, куди прийти зі своїми проектами, і хто ці проекти підтримає.

Бізнес-інкубатори повинні ставати частиною регіональної інноваційної системи. А система існує тоді, коли між різними учасниками інноваційної діяльності є стійка взаємодія, яка живить інтелектуальний капітал, а також створює і примножує фінансовий капітал.

Анатолій Заїкін, інвестиційний менеджер управління інфраструктурних проектів, Фонд инфрастируктурных та освітніх програм РОСНАНО, Москва:

- РОСНАНО підтримує рух бізнес-ангелів. Ми створюємо інфраструктуру, так звані наноцентри, технопарки - зокрема, в Сарові. Дуже важливо, щоб у цих технопарках народжувалися проекти, які підтримуються бізнес-ангелами - для розвитку регіональної економіки.

Кендрік Уайт, генеральний директор «МАРЧМОНТ Капітал Партнерс»:

- Бізнес-ангели - люди, які передають гроші, досвід, повний комплект підтримки для молодих інноваторів. 10 років тому це вважали божевільної американської ідеєю. Але зараз структура розвивається, і стало зрозуміло, що це не «крейзі айдиа», а ключовою фундамент розвитку економіки Росії. Я думаю, що розвиток інституту бізнес-ангелів - це доля, яка дозволить вирішити багато глобальні проблеми.

Френк Пітерс, Tech Coast Angels, США:

- Що найголовніше для бізнес-ангелів? Дуже важливо мати великий і диверсифікований портфель інвестицій. Якщо ви є членом великої групи, то, відповідно, зможете інвестувати в більшу кількість проектів, знижуючи тим самим ризики. Наша асоціація бізнес-ангелів знаходиться в п'яти містах, в кожному приблизно по 100 бізнес-ангелів. І навіть якщо я нічого не розумію в біотехнологіях, я за рекомендацією моїх колег, яким довіряю, можу вкластися у той чи інший проект.

Що найголовніше для підприємця, який звертається до бізнес-ангелу? Уміння заразити своєю ідеєю, показати свою пристрасть. Якщо ви робите презентацію для бізнес-ангела, ви повинні пояснити йому свій бізнес так, як я б його пояснив своїй дружині. Без особливих деталей, тільки саме основне і цікаве. І не намагайтеся завищувати суму проекту!

Лоренс Райт, директор з стартап-проектами Московської школи управління «Сколково»:

- На жаль, науковий потенціал Росії досі залишається ізольованим від економіки. Це прикро, бо в Росії маса можливостей для розвитку бізнесу.

Для того, щоб ми далі могли побачити розвиток мережі бізнес-ангелів, венчурних фондів і всієї цієї інноваційної ланцюжка, треба готувати підприємців, які можуть досягти успіху. Є методи їх, наприклад, застосовують у Силіконовій долині, які дозволяють підвищити кількість успішних проектів і зменшити ризики.

http://www.r52.ru

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017

porn freehdpornz.com adult pics