Сьогодні: 13 червня 2021 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Оптоелектронна система для вимірювання порушень мікроциркуляції периферійного кровообігу.

Індентифікаційний номер: П44 Пропозиції
Опубліковано: 17 вересня 2012 Кінцева дата: 06 червня 2023
Країна: Україна

Оптоелектронна система призначена для виміру порушень мікроциркуляції периферійного кровообігу шляхом реєстрації, обробки і збереження фотоплетизмограм за допомогою апаратних оптичних методів. За рахунок застосування оптоелектронних сенсорів реєстрації біомедичної інформації, які працюють в червоному та інфрачервоному діапазоні забезпечується оперативна і комфортна діагностика різних вікових груп і фізичного стану населення, що підвищує достовірність і якість діагностики.


Ключові слова:

Оптико-електронні медичні прилади, фотоплетизмограма, оптичні сенсори, біомедичні сигнали, інтенсивність світла.


Опис пропозиції

Оптоелектронна система дозволяє підвищити достовірність реєстрації гемодинамічних показників, а також досить точно вирішити завдання фотодинамічних досліджень. Оптичний метод діагностики мікроциркуляції судин характеризується достатньо широким діапазоном можливостей реєстрації найрізноманітніших фізіологічних функцій тканин, органів і систем організму. Також відмінною рисою методу є їх висока вибірковість і точність. Оптичний метод також дозволяє використовувати поряд з лазерними та оптико-електронними датчиками гнучкі оптичні волокна для дослідження мікроциркуляції..

Тип технології

Конструкція
Програмне забезпечення
Процес

Сфера застосування

- Для кабінетів функціональної діагностики на базі сучасної обчислювальної та оптоелектронної техніки для оперативної діагностики периферичного кровообігу та створенням бази даних на кожного пацієнта. - Для кабінетів фізичних процедур і мануальної терапії для оперативного контролю за станом судинної системи хребта до початку процедури, під час її і після завершення з видачею висновків про її ефективність лікування.

Технічні та економічні переваги

За рахунок використання оптоелектронних датчиків реєстрації біомедичних сигналів, які працюють в інфрачервоному та червоному діапазонах забезпечуються абсолютно безпечне та комфортне діагностування стану периферичних судин серцево-судинної системи різних вікових груп і фізичного стану (включаючи тяжкохворих, наприклад, після аварії, опіків і т.д. ), безпечні умови праці обслуговуючого персоналу і підвищується якість медичного обслуговування.

Поточна стадія: Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності:

Умови співпраці:

Тип організації:

Ліцензійна угода; Технічна кооперація; Спільна подальша розробка.

Регіони: Азія
Африка
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017