Сьогодні: 18 червня 2021 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Інгібітор функції надниркових залоз.

Індентифікаційний номер: Пропозиції
Опубліковано: 26 жовтня 2012 Кінцева дата: 26 січня 2024
Країна: Україна

Інституту для розробки та впровадження ін’єкційної форми препарату хлодитан, що лікує надниркові залози, потрібен стратегічний партнер.


Ключові слова:

Інгібітор, нирки, залози, ін'єкція, хлодитан, хвороба Іценко-Кушинга, пухлини, метастази, хірургія, онкоцентр, адренактомія, о-хлорбензальдегід, субстанція о,п'-ДДД.


Опис пропозиції

ДУ на протязі 1970-2011 р.р. є основним виконавцем розробок щодо лікування синдрому та хвороби Іценко-Кушинга, пухлин надниркових залоз та їх метастазів. Розроблені ефективні хірургічні підходи щодо лікування цих патологій. Накопичено великий досвід застосування адренокортиколітичного препарату хлодитану (о,п'-ДДД) як самостійного методу лікування, так і в поєднанні з односторонньою та двосторонньою адренактомією. В Інституті був розроблений синтез субстанції хлодитану. Промисловий випуск субстанції був налагоджений на п/я 702 (м. Київ). Сьогодні дане виробництво неможливе із-за відсутності о-хлорбензальдегіду - вихідного реагенту в синтезі о,п'-ДДД. Субстанцію о,п'-ДДД можна закуповувати в Китаї, в даний час в Інституті є дослідні зразки, які були проаналізовані. Доведено, що ці зразки відповідають вимогам фармакопеї на хлодитан.

Фармацевтична фірма "Дарниця" в 80-90 роках XX століття випускала хлодитан-таблетки. Цей препарат був найкращим інгібітором стероїдогенезу в порівнянні з мітотаном (США) та лізодреном (Франція, Італія). Сьогодні в Україні налічується понад 2000 хворих синдромом та хворобою Іценко-Кушинга та понад 5000 хворих на рак надниркових залоз, кількість яких, на жаль, щороку збільшується. Для лікування хворих необхідний хлодитан. Хворі цими недугами не в змозі забезпечити себе мітотаном або лізодреном (100 табл. 0,5 гкоштують приблизно 800 євро, а для лікування необхідно 6-8 упаковок в залежності від маси хворого) і приречені на смерть. У виробництві хлодитану зацікавлений Онкоцентр (м. Москва), який гарантує безплатну реєстрацію його в Російській Федерації.

В даний час ДУ "Інститут ендокринологій та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМИ України" працює над створенням ін'єкційної форми препарату хлодитану, що дасть змогу вводити діючу субстанцію безпосередньо до кори надниркових залоз, що суттєво підвищить його лікувальну дію. У майбутньому компанія могла б випускати і даний препарат.

Тип технології

Процес

Сфера застосування

Лікування патологій ендокринних систем.

Технічні та економічні переваги

Світова першість на ринку виробництвапрепаратів лікування ендокринних систем.

 

Iнноваційні аспекти

Хлодитан - таблетки, що вироблялись в 80-90 роках XX століття фірмою "Дарниця» за технологією Інституту, були кращим препаратом - інгібітором стероїдогенезу в порівнянні з мітотаном (США) та лізодреном (Франція, Італія).

Ін’єкційна форма цього препарату стане новим кроком ефективного лікування хвороб надниркової залози.

 

Де була представлена технологія

На ринку України.

 

Практичний досвід застосування

Промислове виробництво фірмою "Дарниця» для лікування хворих.

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Впроваджено
Статус прав інтелектуальної властності: Know-how

Умови співпраці:

Тип організації:

Фінансові інвестиції, гранти, стратегічне партнерство.

Регіони: Східна Європа
Підтримка, що надається при передачі технічного проєкту:

Співпраця, авторський супровід.


Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017