Сьогодні: 18 серпня 2019 RU UA EN
Free hacker tools
Про мережу Контакти

Розроблено новий метод 3D-друку хрящів

02 червня 2014, 15:35

Створення живлю людської тканини є вельми складним завданням, проте кістки є одними з найпростіших у виробництві і заміні речей. Але днями вчені оголосили, що знайшли новий метод 3D-друку, що дозволяє створювати хрящі, тобто тканину, з якої зроблені наші вуха, носи і практично всі сполучні частини (суглоби) нашого тіла.

 

Наявність тривимірного друку хрящів відкриває нові можливості в лікуванні остеоартриту та інших захворювань, які викликають руйнування хрящових тканин нашого організму, що призводять в остаточному підсумку до втрати рухливості тих чи інших суглобів. Досить імовірно, що проблема «скрипучих колін» і хребетних дисків в недалекому майбутньому зникне зовсім.

Новий метод 3D-друку розробив дослідник Роккі Туан  який є директором центру клітинної та молекулярної інженерії в школі медицини при Пітсбурзькому університеті. Метод включає використання власних стовбурових клітин пацієнта, біологічних тригерів, які активують процес клітинного ділення, а також спеціального каркаса з біосумісних біологічних матеріалів. Даний каркас використовується для надання потрібної форми тій чи іншій хрящової тканині.

Попередні спроби 3D-друку хрящової тканини покладалися на використання так званих «біочорнил» і вимагали застосування ультрафіолетового світла. Однак ультрафіолетове випромінювання в процесі створення тканини вбивало живі клітини. Нова розроблена технологія пропонує використовувати замість ультрафіолетового світла звичайне.

Доктор Туан каже, що зараз основним питанням є створення спеціальної голки, яка дозволить застосовувати новий метод друку.

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017

porn freehdpornz.com adult pics