Сьогодні: 25 квітня 2024 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Мікроелектронний лічильник газу

Індентифікаційний номер: П47 Пропозиції
Опубліковано: 17 вересня 2012 Кінцева дата: 06 травня 2023
Країна: Україна

Мікроелектронний лічильник газу належить до області контрольно-вимірювальної техніки і може бути використаний як датчик для вимірювання витрати газу в авіаційно-космічній техніці, автомобільній техніці, пристроях автоматичного контролю технологічними процесами і управлінні ними. У порівнянні з іншими сенсорами, що обліковують витрати газу, даний мікроелектронний лічильник газу дозволяє підвищити чутливість і точність вимірювання витрат газу.


Ключові слова:

Лічильник газу, мікроелектронний перетворювач, негативний опір


Опис пропозиції

Мікроелектронний лічильник газу являє собою новий клас "інтелектуальних" радіовимірювальних приладів, принцип роботи яких базується на використанні залежності реактивних властивостей транзисторних структур з від'ємним опором від дії зовнішніх фізичних величин. Використання цього принципу дозволило отримати пристрій за інтегральною технологією, підвищити завадостійкість і швидкодію, точність і чутливість, розширити діапазон вимірюваних величин, поліпшити надійність, отримати можливість безпосередньої передачі інформації на великі відстані.

      Витрати газу, перетворюються в частотний сигнал в автогенераторному пристрої, далі частотний сигнал надходить у мікропроцесорний пристрій, де обробляється і передається на індикаторний прилад у вигляді виміряної величини або частоти. Також є можливість підключення до персонального комп'ютера через порт USB 2.0. Використання частоти як інформативного параметра дозволяє уникнути застосування підсилювальних пристроїв і аналого-цифрових перетворювачів при обробці інформації, що знижує собівартість систем контролю і управління.

Тип технології

Конструкція

Сфера застосування

Пристрій може бути використано в авіаційно-космічній техніці, хімічній промисловості, автомобільному та залізничному транспорті, сільському господарстві, медицині, моніторингу навколишнього середовища.

Поточна стадія: Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності:

Умови співпраці:

Тип організації:

Ліцензійна угода. Технічна кооперація. Спільна подальша розробка..

Регіони: Азія
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017