Today: 28 March 2024 RU UA EN
About Contacts
Become a member of Ukrainian integrated system of technology transfer Publish technological profile
Technologies

Technology disposal of toxic waste

Індентифікаційний номер: П32 Offers
Опубліковано: 13 September 2018 Кінцева дата: 10 January 2023
Країна: Україна

Технологія утилізації токсичних відходів проста в реалізації не потребує значних енергетичних ресурсів, дає можливість використовувати відпрацьований матеріал без шкоди для навколишнього середовища. Результати свідчать про те, що отриманий матеріал має достатню механічну міцність, хімічну стійкість у воді, кислих і лужних середовищах і може використовуватись у виробництві будівельних споруд.


Ключові слова:

Утилізація відходів, інертний матеріал, екологічна безпека


Опис пропозиції

У проекті пропонується екологічно безпечна технологія утилізації токсичних відходів, яка передбачає локалізацію токсичних, хімічно-активних речовин шляхом їх переходу в твердий нерозчинний матеріал інертний до впливу зовнішнього середовища.
      Технологія утилізації токсичних відходів проста в реалізації не вимагає значних енергетичних ресурсів, дає можливість використовувати відпрацьований матеріал без шкоди навколишньому середовищу. Результати свідчать про те, що отриманий матеріал має достатню механічну міцність, хімічну стійкість у воді, кислих і лужних середовищах і може використовуватися у виробництві невідповідальних будівельних споруд.

Тип технології

Процес

Сфера застосування

Підприємства (машинобудівні, хімічні, фармацевтичні), відходи гальванічних виробництв, що містять сполуки цинку, нікелю міді, кадмію та інші токсичні речовини, що виділяються в осад при очищенні стоків і відпрацьованих технологічних розчинів.

Iнноваційні аспекти

Інноваційні аспекти та переваги
• Технологія пройшла всі лабораторні дослідження.
• Технологія захищена патентом.
• Метод може здійснюватися на місці складування шламів, що є важливою умовою при утилізації відходів, адже, як відомо, будь-яке переміщення їх розширює зону міграційного впливу на навколишнє середовище. Отриманий таким чином інертний матеріал має властивості штучного пісковику (каменю) і може бути використаний в господарстві для відповідних цілей - виробництва бордюрів, елементів огорожі та іншої садово-парковій архітектури. Слід зауважити, що матеріал пісковика пройшов попереднє токсикологічне випробування шляхом аналізу його впливу на водну біоту. Отримані результати підтверджують його стійкість та інертність у воді.

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Макетний зразок
Статус прав інтелектуальної властності:

Умови співпраці:

Тип організації:

Автори зацікавлені в технічній кооперації і спільних подальших розробках.

Регіони: Азія
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ES Ukrtechinform 2017